18-річна донька Полякової поскаржилася на студентське життя у Лондоні: “Я відмовилася від таксі і ресторанів”

Вибір редакції


Маша Полякова – донька відомої української співачки Олі Полякової. Дівчина зараз не менш популярна, ніж її мама. Ще з 14 років Маша активно веде свій блог в Інстаграмі, де вражає публіку своєю провокативною поведінкою. З підліткового віку Полякова-менша публікує зухвалі фото, лається на камеру, чим провокує публіку.

Маша Полякова несподівано стала тарологинею
18-річна донька Полякової поскаржилася на студентське життя у Лондоні

Живучи разом з батьками, Маша Полякова ні в чому в собі не відмовляла. Вона їздила лише на таксі, їла у ресторанах, купувала собі все, що їй хочеться. Втім, ситуація змінилася, коли Маша стала студенткою Лондонського навчального закладу. Через війну в Україні Оля Полякова та її чоловік Вадим Буряковський втратили основну частину заробітку, тож пояси довелось затягнути всім, в тому числі і їхнім дітям. Як відомо, життя у Лондоні не дешеве, тож Маші Поляковій доводиться економити. Зараз дівчина живе у гуртожитку і навіть почала сама готувати, адже харчуватися в ресторанах, як раніше, вона не має змоги.

Так, в недавньому інтерв’ю Славі Дьоміну Маша зізналася, що витрачає на місяць у Лондоні близько 1000 фунтів, а це 45 тисяч гривень. За словами дівчини, життя там дороге, тож вона витрачає таку суму грошей лише на базові потреби.

Тут на меншу суму просто неможливо вижити.

, – запевнила Маша.

18-річна донька Олі Полякової Маша прокоментувала майбутнє заміжжя
18-річна донька Полякової поскаржилася на студентське життя у Лондоні

Донька Полякової зізналася, що всі гроші вона витрачає в основному на їжу та транспорт, а від звичної розкоші їй довелося відмовитися.

 Я відмовилася від таксі і ресторанів. Я дуже часто шопилась в Україні, тут я цього теж не роблю

, – розповіла Маша Полякова.

До слова, 18-річна донька Полякової вже встигла знайти у Лондоні нового бойфренда. Ним виявився львів’янин Артур, який наразі теж навчається у Лондоні. Маша вже встигла познайомити Артура зі своїми батьками, а також познайомитись з батьками хлопця. На 18-річчя Маші Артур влаштував їй романтичну поїздку в Париж, чим вже встигла похвалитися дівчина у своєму Інстаграм-блозі.

Як виглядає бойфренд Маші Полякової
Як виглядає бойфренд Маші Полякової
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × one =