ЗМІ: Меган Маркл застосовує безпрецедентні заходи для захисту від коронавірусу

Шоу-бізнес

Герцогиня Сассекська посилила дисципліну свого персоналу під час пандемії коронавірусу, яка тримає в напрузі увесь світ. Меган Маркл зобов’язала співробітників виконувати нові вимоги безпеки.

Після того, як 71-річний принц Чарльз заразився коронавірусом, Меган не на жарт занепокоїлась станом здоров’я членів своєї сім’ї. Маркл не дозволила Гаррі відвідати хворого батька, а також посилила заходи безпеки в їхньому будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Погане здійснюється”: донька Заворотнюк зробила несподіване зізнання

Щоб уберегти від зараження свою родину під час пандемії, 38-річна герцогиня дала нові розпорядження персоналу. Так, кожен співробітник повинен надягати не тільки одноразові латексні рукавички (як було раніше), але ще й маску. Перед входом в особняк Меган і Гаррі службовці зобов’язані знімати взуття і верхній одяг і залишати їх на вулиці.

Всі посилки і будь-які інші предмети, які працівники збираються принести в будинок, вони повинні попередньо обробити антисептиком. Будь-який продукт перед вживанням в їжу миється з милом, повідомляє видання Daily Mail.

“Меган сказала, що буде дуже обережна. Вона турбується про своє здоров’я і здоров’я Гаррі, оскільки не хоче заражати Арчі”, – розповіло джерело.

Передбачається, що додаткові заходи безпеки допоможуть герцогам не захворіти коронавірусною інфекцією.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар