Лікарі назвали 5 кращих продуктів для зміцнення легенів

Здоров'я

Існують продукти, що підтримують і оздоровляють легені завдяки своїм речовинам. Обов’язково включайте їх в раціон зараз.

Білий чай. За даними журналу Cuerpomente, він містить вражаюче високу кількість антиоксидантних поліфенолів. Дослідження показують, що екстракт білого чаю здатний викликати загибель клітин раку легенів.

Ківі. Для зміцнення імунної системи, здатної протистояти натиску вірусів і бактерій, які вражають дихальні шляхи і легені, організму необхідний вітамін С. Плоди ківі – його найкраще джерело: в 100 грамах міститься 93 мг. Фрукт також містить вітамін Е, який підсилює дію вітаміну С.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус в Україні: як знизити ризик зараження в супермаркеті

Цибуля. Речовина кверцетин і сполуки сірки, які є в цьому продукті, роблять його натуральними ліками проти хвороб легенів і дихальних шляхів. Молода цибуля має м’який смак, що дозволяє вживати її в сирому вигляді.

Цикорій. Червоний цикорій багатий інуліном, найбільш корисним типом клітковини для зміцнення кишкової мікробіоти. Здорова флора кишечника особливо ефективно допомагає імунній системі запобігати інфекціям, включаючи легеневим.

Яблука. Згідно з дослідженням Університетської клініки Святого Георгія в Лондоні, для зміцнення органу, поліпшення легеневої функції дуже корисно з’їдати одне-два яблука на день. Вчені констатують: любителі яблук демонструють більший об’єм легенів.

Фото: Shutterstock

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар