“Мама просила потерпіти”: донька Заворотнюк розповіла про подію, яка змінила її життя

Шоу-бізнес

Анна згадала про підтримку актриси

Старша дочка хворої на рак Анастасії Заворотнюк останнім часом активно ділиться своїми переживаннями з підписниками. Зокрема, днями Анна поділилася історією зі студентських років, коли її зіркова мама підтримала дочку. На своїй сторінці в Instagram дочка Анастасії Заворотнюк згадала, як вступала до університету Нью-Йорка.

За словами Анни, вона завжди мріяла про навчання за кордоном і тривалий час готувалася до іспитів. Дівчині вдалося набрати високі бали і отримати знижку на навчання в розмірі 70%. Але в якийсь момент у дочки актриси з’явився страх, з яким їй було важко впоратися.

“Хочу розповісти вам про подію, яка кардинально змінила мене і моє життя. Це мій переїзд і навчання в Америці. Я мріяла і візуалізувала кожен свій день там. Коли ж я прибула в Штати і усвідомила, що я абсолютно одна і нікого не знаю, мене охопило неймовірне відчуття страху і паніки. Я завжди була домашньою дитиною, оточеною любов’ю, увагою і турботою моїх рідних… Мій перший день в університеті закінчився дзвінком мамі, наповненим сльозами і проханням повернутися назад. Моя мама, неймовірно мудра жінка, попросила мене потерпіти хоча б кілька місяців, і якщо мені й далі буде так само складно, то, звичайно ж, я повернуся”, – написала Анна.

Підтримка зіркової матері допомогла дівчині адаптуватися і побороти страх життя в чужій країні.

“Маленькими кроками я почала долати себе і дорослішати. Перший місяць був неймовірно важким через мовний бар’єр, хоча мову я знала дуже добре. А ось на парах я практично завжди мовчала, боялася зробити помилку в побудові речення тощо. Потім я почала долати свій страх і поборола цей бар’єр. Протягом другого місяця мого перебування там я нарешті зустріла друзів. І життя відразу ж заграло іншими кольорами. Я телефонувала рідним і з захопленням розповідала про свої досягнення в навчанні та житті в цілому” , – підсумувала дочка “няні Віки”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Погане здійснюється”: донька Заворотнюк зробила несподіване зізнання

Нагадаємо, що затяжне мовчання про стан актриси перервала її старша дочка Анна. Дівчина на своїй сторінці в Instagram почала ділитися внутрішніми переживаннями і просити фанатів актриси молитися за її здоров’я. Дівчина не приховує, що їй дуже важко переживати хворобу матері.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар