MamaRika показала обручки і фото з реєстрації шлюбу

Шоу-бізнес

Пара зареєструвала шлюб у Києві

Кілька тижнів тому українська співачка MamaRika вийшла заміж за одеського коміка Сергія Середу. Романтична церемонія відбулася в Таїланді, на пустельному пляжі острова Панган. Однак зареєструвати шлюб пара вирішила у Києві, за кілька днів до відльоту в теплі краї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співачка MamaRika таємно вийшла заміж і опублікувала перші фото з церемонії

Анастасія Кочетова (справжнє ім’я MamaRika) на своїй сторінці в Instagram опублікувала фото з реєстрації шлюбу. Наречений і наречена позують на світлинах у яскравих худі і з посмішками на обличчі. Артистка також показала обручки і поділилася своїми емоціями.

“Із реєстрацією відносин у нас ціла історія… Значить так… Ми не планували розписуватися до весільної подорожі, думали замутити це діло вже після, на чілі і без нервів. Але за кілька днів до вильоту нам приспічило, і ми подали заявку в один із таких сервісів, де все це робиться за один лише день”, – написала MamaRika.

Артистка також зізналася, чому не взяла прізвище свого чоловіка.

“Прийшовши туди, чувак який це все оформляв, задав питання стосовно зміни фамілії. Тут ми зрозуміли, що посипалися. Ми зовсім забули, шо то воно так треба – ну перший раз,ну буває. Я, як покірна жінка) швидко зорієнтувалася та гордо заявила, що беру фамілію Сєргєіча (хоча в моїй родині по жіночій лінії я перша така НЕ незалежна)))))Та не все так просто, як потім вияснилось. Якщо ми летимо за кордон більше ніж на 2 тижні, то ніяка зміна фамілії не світить – документи то треба всі міняти, а це вже порушення і т.д. і бла-бла-бла. Потрапити у тайську в’язницю не входило у наші плани, тому в расстроєнних чувствАХ, ми прийняли цей факт як данність і залишилися кожен при своїй. Я пообіцяла, що як повернемося – відразу подамо документи, щоб виправити це неподобство. Наступного ранку ми на худіках і кедах, із палаючими очима, прийшли на бракосочєтаніє, і по биріку все зробили”, – поділилася співачка.

Чи встигла MamaRika взяти прізвище свого чоловіка – поки не відомо.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар