Вагітна Віра Кекелія розповіла, з якими проблемами зіштовхнулася через коронавірус

Шоу-бізнес

Артистка та її чоловік не можуть бачитися з рідними.

Акторка “Жіночого Кварталу”, співачка Віра Кекелія розповіла, як змінилося її життя з введенням карантину через новий коронавірус. За словами співачки, вільний час, що з’явився, вона присвячує саморозвитку.

“Дивлюся багато тренінгів з вокальних технік, займаюся англійською мовою і 3-4 рази на тиждень роблю фізичні вправи”, – поділилася Кекелія з ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна Віра Кекелія засвітила чималий животик у яскравій сукні: чуттєві фото

Також артистка зізналася, що тепер вони з чоловіком, музикантом Романом Дудою мають більше часу, аби підготуватися до народження первістка. Водночас Віра жаліє, що через карантин не може побачитися з батьками.

“Найбільша складність для всіх, звичайно ж, в тому, що зупинилися доходи. Це критичне питання для більшості людей. У цьому практично всі виявилися в однакових умовах. Крім того, ми не можемо бачитися з рідними і друзями. Наші з Ромою батьки живуть не в Києві, тому ми не можемо відвідати їх, допомогти чимось фізично”, – пояснила співачка.

Поділилася Віра і своїми планами, що збирається робити, коли закінчиться карантин. Як і більшість дівчат, знаменитість планує одразу відвідати салон краси. “Хоча може так статися, що перше, що ми з Ромою зробимо після карантину, це народження дитини”, – наголосила артистка.

Разом з тим Кекелія порадила, що можна робити під час карантину, аби не збожеволіти вдома.

“Спілкуйтеся. Зараз саме час для спілкування з близькими. Вирішуйте якісь питання, від яких ви йшли раніше. Дивіться класні фільми. Вивчайте мови. Зараз саме час! 24 години на добу можна вивчати англійську, іспанську, французьку – яку хочете мову. Вигадуйте щось нове, генеруйте ідеї на майбутнє”, – перерахувала Віра.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар