“Це жахливо”: Катерина Кухар зізналася, що її вкрай дратує в чоловікові

Uncategorized

Також Кухар розповіла про виховання дітей

Катерина Кухар залишається вдома на самоізоляції з чоловіком і дітьми — Тимуром і Настею. При цьому перші пару тижнів Кухар і Олександр Стоянов були змушені провести разом окремо від дітей. Справа в тому, що прима-балерина і прем’єр Національної опери України “повернулися в карантин” з Таїланду.

Пара полетіла на екзотичний острів Крабі, де вони планували провести свій медовий місяць. Однак саме в цей період їх застали тривожні новини про пандемію коронавіруса і вимогу негайно повернутися в Україну. Тому повернувшись додому, артисти відповідально самоізолювалися.

Одна з підписниці Кухар запитала, як артистка вибиралася з Таїланду. “Складно! Купували квитки і робили цілих три пересадки. Коли оголосили, що кордони будуть закривати, у багатьох почалася паніка. Тому ми купили квитки — навіть не поміняли! І не з першого разу, а напевно з разу десятого”, — зазначила Кухар.

До речі, днями Катерина вирішила провести instagram-сесію “питання-відповідь”, під час якої прима-балерина відповідала на абсолютно різні питання. І після питання про Таїланд шанувальники артистки почали цікавитися особистим. Приміром, що Катерині подобається в чоловікові, а що дратує. “Мені в чоловікові подобається абсолютно все, особливо його великодушність… Я знаю, що мене дратує в ньому! Мене дратує, коли він їсть насіння в ліжку — це жахливо”, – поділилася зірка.

А ось на питання про виховання дітей Катерина відповідає: “На мій погляд, найважливіше у вихованні дітей — це любов і особистий приклад”.

Також шанувальники поцікавилися, що для Катерини означає ідеальний день. “Мій ідеальний день починається з вечора ідеальної вистави. Потім приходжу додому — ванна, свічки, відпочинок. І наступний день — вихідний з дітьми, з сім’єю”, — натхненно розповіла Кухар.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар