“До такого не звикла”: Джамала розповіла про складнощі на останніх тижнях вагітності

Шоу-бізнес

36-річна співачка Джамала підтримала всіх вагітних жінок, які виношують дітей у цей неспокійний час.

Співачка опублікувала нове фото, на якому зображена в красивій рожевій сукні, приспущеній з плечей. Руками Джамала притримує живіт, її очі заплющені, зображена співачка, сидячи на дивані.

“Я звикла свою першу вагітність проводити досить активно: робота, спорт, зустрічі з друзями. У мене була нескінченна низка знімань у шоу, програми, запис інтерв’ю, концерти. Я займалася йогою, плаванням. Більшу частину цієї вагітності я провела активно. І зараз мені складно зменшити обороти і проводити весь час вдома. Багато хто говорить: “Чекаєш на дитину? Клас! Відпочивай, лежи, насолоджуйся”. Я до такого не звикла”, – нарікає артистка.

Джамала також розповіла, з якими складнощами їй доводиться стикатися зараз. “На останніх місяцях вагітності у мене дві складності: сон (ніяк не можеш комфортно влягтися) і сухість шкіри! Ти розтягуєшся наче куля і думаєш, більше нікуди”, – говорить вона. Тому у своїй публікації в Instagram вагітна зірка підтримала всіх жінок, які перебувають в цікавому стані.

“Бажаю здоров’я абсолютно всім! Але саме зараз хочеться особливо підтримати вагітних. Адже ми добре знаємо, яка це непроста робота – виносити Людину!!! Посилаю вам всю свою підтримку і любов!”, – пише співачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Молодий і пустотливий”: Потап показав, який мав вигляд у 13 років (фото)

А ще зірка розповіла, що спортзал вдома їй замінюють онлайн-тренування, від сухості шкіри вона рятується за допомогою зволожуючого масла, а для своїх шанувальників вона продовжує записувати кавери. Не нудьгувати ж сидячи вдома на карантині!

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар