“Обколотий і під антибіотиками”: Потап раптово поскаржився на здоров’я

Шоу-бізнес

Репер назвав секретний спосіб боротьби з негативом

Відомий український репер та продюсер Потап та його колега по гурту MOZGI Позитив (Олексій Завгородній) презентували перший випуск нової програми 2POpodcast на однойменному YouTube-каналі. У передачі артисти обговорюють актуальні проблеми, жартують і “перемивають кісточки” знаменитостям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Настя Каменських зізналася, чому перестала носити обручку

Так, не дивно, що головною темою першого випуску став карантин у зв’язку з пандемією коронавіруса. Потап розповів, що, як і багато українців, піддається паніці через те, що діється в світі і зміни, які відбуваються навколо. Він навіть шукав у себе симптоми хвороби і став недовірливим.

“На мене тисне так! Я перевіряю температуру, у мене постійно щось болить. Ще вирвав зуби, у мене на тлі пекельного болю від того, що мені видалили три корінних зуба, обколотий і під антибіотиками, я весь час на “висадці”. Я весь час шукаю ліки!” – зізнався продюсер.

“Кожен день беру Настю за руки, і ми розмовляємо. Причому, періодично то вона вилітає, то я вилітаю. І ми один одного налаштовуємо”, – поділився своїм способом не впасти в депресію Потап.

Також артисти розсекретили дієві методи протистояти негативу і налаштувати себе на позитивний лад.

“Потрібно як мінімум спілкуватися. Не потрібно заглиблюватися в новини, треба дивитися розважальні передачі, спілкуватися родичами, зідзвонюватися, передавати енергію. Це тонке душевне налаштування допомагає справлятися з труднощами!” – дали ефективні поради Потап і Позитив.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар