“Доцілувалися!”: Жанна Бадоєва розповіла про життя в охопленій коронавірусом Італії

Шоу-бізнес

Телеведуча висловилася про ситуацію в країні, в якій мешкає вже майже 7 років

Екс-телеведуча “Орла і Решки” Жанна Бадоєва разом з чоловіком та двома дітьми – донькою Лолітою та сином Борисом вже майже 7 років проживають в італійському місті Падуя. Знаменитість в нещодавньому інтерв’ю розповіла, яка ситуація склалася в її місті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Обколотий і під антибіотиками”: Потап раптово поскаржився на здоров’я

“Черг в магазинах немає, туди можна ходити тільки по одному. Кожен день нам в поштові скриньки розкладають одноразові маски, щоб всі їх носили. Люди дуже серйозно ставляться до цієї ситуації. Всі спілкуються по телефону, а прогулянки з собаками та походи по магазинах для нас тепер стали справжнім святом”, – зізналася Жанна.

Популярна телеведуча відзначила, що італійці завжди обожнювали обніматися і цілуватися. Їх зустрічі завжди емоційні і теплі. “Доцілувалися!”, – сказала Бадоєва.

Крім того, в Італії раніше завжди був величезний наплив туристів з різних країн. За словами зірки, італійські жінки дуже молодо виглядають і навіть після 60 років часто ходять на побачення, відвідують театри, концерти, бари. Активні і чоловіки у віці. Це є ще однією причиною спалаху COVID-19 в Італії.

Жанна розповіла, що в країні ввели величезні штрафи за порушення карантину.

“Коли в Італії все це починалося, ніхто не міг повірити в серйозність того, що відбувається. Але у нас зараз дуже жорсткий, дуже жорсткий режим”, – зазначила телеведуча.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар