“А маска де?” Внучка Ротару прогулялася по спустілому квітучому Нью-Йорку

Uncategorized

Дівчина відправилася на прогулянку в весняний Центральний парк

18-річна внучка Софії Ротару Соня Євдокименко дуже самостійна дівчина – вона живе далеко від сім’ї в Нью-Йорку, де навчається в престижній Школі дизайну “Парсонс”. При цьому дівчина пробує свої сили в різних областях – займається музикою, а також із задоволенням працює моделлю. У своєму блозі в Instagram красуня теж часто публікує ефектні кадри в стильних і трендових образах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Доцілувалися!”: Жанна Бадоєва розповіла про життя в охопленій коронавірусом Італії

Незважаючи на те, що штат Нью-Йорк знаходиться на першому місці в США за кількістю заражених коронавірусом, Соня не боїться з’являтися на вулиці. Дівчина відправилася на прогулянку в квітучий Центральний парк і поділилася мальовничими фото на своїй сторінці. До речі, людей на кадрах майже не видно – городяни все ж намагаються залишатися вдома.

Онука легенди вибрала для появи на публіці об’ємну червону куртку з капюшоном, який одягла на голову. А ось маски на обличчі у Євдокименко немає, на що звернули увагу її підписники. Багато також поцікавилися, чи безпечно зараз виходити на вулицю і порадили Соні бути обережнішою.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар