“Жили окремо рік”: Маша Єфросиніна зізналася, що ледь не розлучилася з чоловіком

Шоу-бізнес

Ведуча розповіла про кризу у стосунках з коханим.

Ведуча та блогер Маша Єфросиніна розповіла, коли та через що ледь не розлучилася зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим. Пара живе у шлюбі вже 18 років та має двох чудових дітей, та не завжди все було гладко у їхніх стосунках. Про це Єфросиніна розповіла під час бесіди зі співачкою Олею Поляковою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хроніки карантину: Маша Єфросиніна показала кумедний фотоколаж

За словами Маші, криза у шлюбі сталася 2013 року.

“Був у нас разок 2013 року. Чесно кажучи, просто вирішили, що попереду ціле життя, що стосунки наші вичерпали себе. Що у нас 8-річна дочка … І треба бути чесними одне з одним і кожному займатися своїм життям. Ми жили роздільно рік … І зійшлися, зрозуміли”, – поділилася Єфросиніна.

Водночас ведуча зізналася, що за цей період у неї не виникло бажання спробувати побудувати стосунки з кимось іншим. Натомість знаменитість з головою поринула у роботу.

Разом з тим Полякова поцікавилася, ота ідеальна родина, картинку якої вона створює у Instagram, чи насправді так само у реальному житті.

“Повна фігня, всі прекрасно знають, що чоловік мене не балує ані подарунками, ані компліментами. Що він не романтик. А то, що ти бачиш, це бачиш ти. Так, я не готую! Я взагалі не ідеальна. Мене половина мужиків б з дому вигнала, бо я не готую. Я не така як ти. Ти он сири валяєш … Дочка моя не хоче зніматися. Багато хто думає, що я її з’їла або ненавиджу, або б’ю. Тому те, що у мене чоловік готує, це великий подарунок мені за все”, – прокоментувала Єфросиніна.

Ведуча наголосила, що на її думку, не варто у фотоблогу всім розповідати про свої проблеми.

“Я не вважаю, що потрібно нити в Instagram. Всі заходять туди посміятися. Я декларую почуття гумору. Хочу, щоб ми з цих проблем сміялися. Коли мені погано, я не хочу цим поділитися, я переживаю все сама. Коли у нас з Тимуром сварки, я не вважаю, що я буду виносити це як різні блогерки”, – зауважила знаменитість.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар