“Я так люблю її”: Алан Бадоєв показав рідкісний знімок з мамою

Uncategorized

Режисер зворушливо зізнався у кохані рідній людині

Відомий кліпмейкер, режисер і люблячий батько Алан Бадоєв опублікував зворушливе фото з мамою на своїй сторінці Instagram. На архівному знімку позує сам чоловік на колінах у рідної людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Жили окремо рік”: Маша Єфросиніна зізналася, що ледь не розлучилася з чоловіком

У публікації Алан привітав матусю з днем ​​народження і теплими словами зізнався у коханні.

“Ця жінка вклала стільки тепла і любові у своїх дітей, стільки турботи. В її ніжних обіймах всі ми виросли щасливі і наповнені коханням до цього світу, до людей. Мама навчила завжди вірити у краще, завжди бачити світло. Мама навчила творчості, вона вміє з будь-якої нитки створити вишивку, з будь-якого клаптика плаття. Мама пише вірші, співає пісні, розмальовує листи квітами. Її доросле життя почалося з 15 років на півночі, потім шахти у Горлівці, після робота в магазинах від продавця до завмага універсаму”, – написав Бадоєв.

Артист також відмітив відданість своєї мами, яка крізь роки зберегла вогонь любові до чоловіка, а також весь час оточувала турботою своїх дітей.

“Я так люблю її та завжди радію голосу, по ту сторону телефона. Мама пахне особливо, радістю, щастям, дитинством і мрією. І так прекрасно, що вона є. Я знаю, що схожі слова кожен може сказати про свою маму, говоріть, нехай мами знають, як сильно ми їх любимо”, – підкреслив режисер.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар