ЗМІ: Меган Маркл у США більше року доведеться забезпечувати родину самій

Шоу-бізнес

Принц Гаррі після переїзду до США не може поки отримати роботу. Справа в тому, що у нього немає на це дозволу.

38-річна Меган Маркл і 35-річний принц Гаррі після складання своїх королівських обов’язків 31 березня стали фінансово незалежними. Тепер герцогам Сассекським необхідно думати, як утримувати свою родину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗМІ: Меган Маркл і принц Гаррі готуються до народження донечки

Меган та Гаррі залишилися фактично безробітними. Проте, стало відомо, що у Маркл з’явився дохід від співпраці з кінокомпанією Disney, для якої вона озвучила документальний фільм.

А от у Гаррі поки немає дозволу на роботу у США. Незважаючи на своє королівське походження, як і всім іншим, хто не є громадянином Америки, йому доведеться подати заявку на отримання грін-карти. Цей документ підтверджує наявність посвідки на проживання і дає можливість працевлаштування. Цей процес може зайняти більше року. Весь цей час забезпечувати сім’ю доведеться герцогині Сассекській, повідомляє Page Six.

Втім, Маркл це не засмучує. Вона радіє, що нарешті повернулася до рідного Лос-Анджелесу і готова почати нове життя.

“Для неї все склалося якнайкраще. Вона повернулася до Америки з принцом, так ще й може вибирати, з ким спілкуватися та де працювати. Меган завжди мріяла про справжній голлівудський спосіб життя і такий вплив, який є у неї зараз – це тільки завдяки Гаррі”, – розповіло джерело.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар