Співачка Пінк та її 3-річний син підхопили коронавірус: подробиці

Шоу-бізнес

Два тижні тому у співачки та її нащадка з’явилися симптоми COVID-19

Американська співачка Пінк сьогодні повідомила своїм прихильникам в Instagram неприємну новину: у неї та її 3-річного сина Джеймсона виявили коронавірусну інфекцію.

При перших симптомах 40-річна знаменитість звернулася до сімейного лікаря. У медика був доступ до тестів, їх результати виявилися позитивними. Протягом двох тижнів співачка перебувала на карантині з сином. Зараз вони знову зробили тестування. Воно показало, що вірус переможений.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Домашнє селфі: вагітна Кеті Перрі показала себе без макіяжу (фото)

“Кілька днів тому мені провели повторний тест, і він виявився негативним. Я повністю здорова. Ця хвороба серйозна і реальна. Люди повинні знати, що коронавірус вражає молодих і старих, хворих і здорових, багатих і бідних”, – зазначила Пінк.

“Наступні два тижні мають вирішальне значення для всієї планети: будь ласка, залишайтеся вдома. Будь ласка. Залишайтеся. Вдома”, – закликала зірка своїх прихильників.

Після одужання зірка направила в два фонди по півмільйона доларів на боротьбу з COVID-19, присвятивши цю благодійну акцію своїй матері, яка також працювала лікарем.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар