Анастасія Заворотнюк, вперше за довгий час, вийшла на зв’язок з прихильниками: фото

Uncategorized

Хвора на рак актриса подякувала за привітання з днем народження.

Онкохвора Анастасія Заворотнюк, відома за роллю няні Віки в серіалі “Моя прекрасна няня”, нарешті перервала мовчання в мережі. Вчора, 3 квітня, зірці виповнилося 49 років, тому багато хто почав бажати їй якнайшвидшого одужання у групі в Instagram на її підтримку. І “няня” відповіла на привітання у коментарях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Мама просила потерпіти”: донька Заворотнюк розповіла про подію, яка змінила її життя

“Сталося те, чого так довго чекали, здається, всі. Анастасія Заворотнюк вперше за час своєї хвороби особисто відповіла на коментар дружині Стаса Михайлова. Актриса почала одужувати. На це вказує й активність її старшої доньки Анни в соцмережах. Дівчина готувала ґрунт”, – пише Telegram-канал “НеМалахов” і прикріплює відповідні скріншоти.

Заворотнюк також подякувала за привітання Денису Кляверу, Дімі Білану, Зарі й дружині Стаса Михайлова. Відповідала артистка сама чи за неї це робили близькі, невідомо.

Нагадаємо, на початку осені 2019 року ЗМІ повідомили про важку хворобу в Анастасії Заворотнюк та госпіталізацію актриси. Після цього її чоловік Чернишов утримувався від виступів. Сама артистка “зникла” із соцмереж.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар