Ірина Білик розповіла, що її брат перехворів коронавірусом: подробиці

Шоу-бізнес

Брат української поп-діви проживає у Нью-Йорку

Популярна українська співачка Ірина Білик, яка сьогодні, 6 квітня, святкує своє 50-річчя, розповіла в ексклюзивному онлайн-інтерв’ю програмі “Ранок з Інтером”, що її брат підхопив коронавірусну інфекцію.

Артистка зізналася, що через пандемію вона змістила усі дати своїх концертів ювілейного гастрольного туру. Попри те, що у неї були грандіозні робочі плани, за ці дні Ірина жодного разу не порушила карантин, оскільки про небезпеку коронавірусу знає не тільки з новин.

“У мене хворів на коронавірус брат, який живе в Нью-Йорку. Він вже одужав, але 10 днів у нього була дуже висока температура. Брат розповів, що це дуже важка хвороба, і писав кожен день, щоб ми були обережні і не виходили з дому. Ми так і робимо”, – сказала співачка.

Ірина також розповіла, що вдома у неї немає часу нудьгувати і вона із задоволенням проводить більше часу зі своїм 4-річним сином Табрізом.

“Зараз я насолоджуюся часом вдома, здійснилася моя мрія трохи відпочити. Два тижні я розбирала одяг і концертні костюми. Я відпустила всіх людей, які допомагали мені по дому. І зараз проводжу багато часу з молодшим сином: сплю з ним, готую їжу, одягаю, граю. У перші три дні було незвично і важко. Але зараз я зрозуміла, що можу працювати нянею”, – зізналась артистка.

Фото: прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар