“Плакала ночами”: співачка Pink розповіла про важкий перебіг COVID-19 у сина

Шоу-бізнес

У малюка три тижні зберігається підвищена температура

Кілька днів тому 40-річна співачка Pink зізналась прихильникам, що підхопила разом з 3-річним сином Джеймсоном коронавірусну інфекцію. Чоловіка співачки, мотогонщика Кері Харта, і їх 8-річну доньку Віллоу коронавірус обійшов стороною.

Артистка та її син лікувалися два тижні, строго дотримуючись рекомендацій свого лікаря. “Всього кілька днів тому ми були повторно перевірені, і тепер, на щастя, результат негативний”, – зізналася співачка.

40-річна зірка знову вийшла на зв’язок з фанатами та розповіла про перебіг хвороби. Під час прямого ефіру в Instagram Пінк сказала, що зараз відчуває себе набагато краще, але її 3-річний син досі страждає від симптомів COVID-19. У дитини вже три тижні спостерігається підвищена температура.

“Це було дуже страшно, я не збираюся брехати. Я плакала ночами і ніколи не молилася так багато в своєму житті. Джеймсон був дуже хворий”, – розповіла артистка.

За словами співачки, у неї також хвороба протікала важко. Коронавірус у Пінк ускладнювався її хронічним захворюванням – бронхіальною астмою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ірина Білик розповіла, що її брат перехворів коронавірусом: подробиці

Співачка заявила, що їм з Джейсоном вже значно краще, проте вони ще повністю не відновилися. Пінк також відмітила, що всіх довгий час переконували, що ця хвороба є загрозливою тільки для тих, хто старше 65 років, тому багато батьків мають ілюзії.

“Ми чули, що наші діти будуть в порядку. Але це не гарантовано. Немає нікого, хто був би в безпеці від цього вірусу”, – висловилася зірка.

Фото: instagram.com/pink

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар