Леся Нікітюк показала 2 ефектних образи для походу в магазин під час карантину: фото

Леді

Теледіва попросила своїх підписників допомогти їй з вибором вбрання

Популярна українська телеведуча Леся Нікітюк знову потішила своїх прихильників кумедним фотоколажем. Так, 32-річна зірка, яка під час вимушеного карантину знаходиться з рідними у місті Хмельницький, запитала у своїх фанатів, в якому образі їй краще сходити в магазин за хлібом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Гарна, як весна”: Наталя Могилевська заінтригувала фанів знімком у весільній сукні

Ведуча популярного шоу “Хто зверху?” показала на знімку, опублікованому в мережі Instagram 2 ефектних образи. Перший варіант – шовкова сукня рожевого кольору з відвертим декольте та маска в тон, другий – чорна водолазка, балаклава, лосини, темні окуляри та чорні рукавички.

“В чому краще вийти за хлібом? 1/2?”, – запитала Леся у прихильників.

Підписники артистки зацінили її відмінне почуття гумору та поспішили залишити свої коментарі під фото. “Леся, в першому виходити тільки до Джареда”, “В рожевому можеш вийти за мене заміж, не те, що за хлібом!”, “В першому. І зробіть фото з хлібом. І відмітьте Джареда”, “2 варіант більш безпечний”, “Треба вчитися домашній хліб пекти))”, “Перший, всі забудуть про вірус”, “Перший, бо як показує практика, можна і колишнього зустріти”, “Для здоров’я краще 2”, – пишуть шанувальники.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар