В обіймах і в однакових піжамах: екс-подружжя Брюс Вілліс і Демі Мур разом проводять карантин

Шоу-бізнес

Актори розлучилися в 2000 році, але досі підтримують дружні стосунки

Брюс Вілліс не веде Instagram, тому ніхто не знає, чим зірка “Міцного горішка” займається на карантині. Тим дивніше шанувальникам актора було побачити його в компанії колишньої дружини Демі Мур на веселому сімейному фото, опублікованому 26-річною донькою Таллулою Вілліс.

“Хаотичний нейтральний”, – підписала знімок молодша дочка пари, натякаючи на непередбачуваність і незрозумілу поведінку членів родини: батька, матері, сестри Скаут і свого бойфренда Діллона Басса.

Дружини Брюса Емми Хемінг на фото не було, але вона з’явилася в коментарях. “Добре виглядаєте, загін”, – написала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Плакала ночами”: співачка Pink розповіла про важкий перебіг COVID-19 у сина

Друге фото сім’ї з’явилося в Instagram Діллона Басса, на ньому також присутній хлопець Скаут Джейк Міллер і непізнаний чоловік середніх років.

Джерело підтвердило виданню People, що колишнє подружжя возз’єдналося під час самоізоляції, проте неясно, чи знаходиться Брюс разом з Демі та дітьми постійно, або ж приїхав їх відвідати.

Разом з Еммою Хемінг 65-річний актор виховує 8-річну дочку Мейбел і 5-річну Івлін. Демі і Брюс були одружені з 1987 по 2000 рік, розлучилися без скандалів і, судячи з автобіографічної книги Мур “Inside Out”, досі підтримують дружні стосунки.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар