Принц Гаррі вважає, що зробив помилку, переїхавши жити до США – ЗМІ

Шоу-бізнес

Переважна більшість британців були неабияк засмучені, коли принц Гаррі оголосив про те, що вони з дружиною Меган Маркл мають намір відмовитися від своїх королівських обов’язків і переїхати до США. Аж до офіційної дати – 31 березня – герцог і герцогиня Сассекські мешкали на території Канади. Проте нещодавно вони переїхали до Лос-Анджелесу.

За інформацією інсайдерів, Меган була щаслива знову повернутися в Штати. Подейкують, що вона будує грандіозні плани про повернення до своєї акторської кар’єри. Маркл серйозно має намір підкорити Голлівуд, переконують журналістів джерела з оточення пари.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Болісне розлучення: Адель доведеться віддати більше половини своїх статків екс-чоловіку

Проте, як нещодавно з’ясували репортери New Idea, Гаррі вже не радий тому, що покинув батьківщину.

“У Гаррі завжди був сильний зв’язок з сім’єю. До того ж трагедія, що сталася з його матір’ю, навчила принца цінувати своїх близьких”, – розповіло джерело журналістам.

За словами інсайдера, герцог Сассекський регулярно замислюється над тим, чи не було з його боку помилкою так швидко залишити Великобританію.

“До усього цього домішується те, що принц Чарльз нещодавно перехворів коронавірусом, а Гаррі навіть не мав можливості відвідати його або підтримати”, – пояснив анонім. За його словами, принц зараз почуває себе дуже самотнім.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар