19-річний син Гаріка Кричевського мешкає в Німеччині: схоже “кієвлянкам-кієвляночкам” нічого не світить

Вибір редакції


У відомого співака Гаріка Кричевського двоє дітей – донька і син. Молодший народився 29 лютого, нещодавно відзначивши 19-річчя. Де нині мешкає нащадок любителя “кієвлянок-кієвляночєк”?

Акаунт у Даніеля (так нині називає себе Данило) Кричевського закритий для сторонніх очей. Та навіть це не спонукає молодика наповнювати його світлинами з власного життя щодня задля 2 тисяч підписників. Є кілька фоток з машинами, у ресторанах, просто неба і в різних європейських містах.

Даніель Кричевський розважається в Берліні

Останню світлину Кричевський-молодший зробив у Берліні біля історичної пам’ятки – Бранденбурзьких воріт. Жодного підпису молодик не залишив, вказавши тільки геолокацію.

З усім тим друзі Даніеля наставили вподобайок у достатній кількості. Не залишився осторонь і знаменитий татусь. Зовсім нещодавно Гарік вітав сина з черговою датою народження на власній сторінці. Кричевський тоді натякнув, що знає про мрію сина. Відзначив також, що всі мрії збуваються. Напевно, запланував зробити саме такий подарунок, як хоче іменинник.

Судячи з сервірування столу, 19-річчя сина Кричевські відзначали в родинному колі

Судячи з біо Інстаграм-акаунту, Даніель перебуває за межами України з липня 2022-го. За цей час устиг побувати не лише в Німеччині, а й у Польщі. Про те, що молодик знайомий з Жаном Беленюком, олімпійським чемпіоном і народним обранцем, свідчить їхня спільна фотографія.

Через щільний гастрольний графік Гарік Кричевський рідко бачився з дітьми

Діти в родині були бажаними і довгоочікуваними. Щоправда, для народження першої дитини довелося докласти чимало зусиль. На це пішло 4 довгих роки. Та врешті все владналося, як треба.

Старша донька Кричевських, 26-річна Вікторія, теж мешкає в Німеччині. Вона нещодавно вийшла заміж за справжнього бюргера. І вона, і Даніель здобули медичну освіту, як усі їхні родичі включно з батьками. Це вже згодом лікар Кричевський і медсестра Анжела змінили профіль роботи на музичний.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 + 4 =

Translate »