Королеві не сподобається: Меган Маркл і принц Гаррі знайшли новий спосіб заробітку

Леді

Герцоги Сассекські планують отримати за відверте інтерв’ю мільйон доларів

Меган Маркл і принц Гаррі з 31 березня 2020 року офіційно перестали виконувати свої королівські обов’язки. Подружжя тепер насолоджуються вільним життям, але у них залишається невирішеним питання з фінансової складової.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Принц Гаррі вважає, що зробив помилку, переїхавши жити до США – ЗМІ

Герцоги Сассекські шукають способи, як заробити на той рівень життя, до якого вони звикли. Інсайдери повідомили, що пара готується дати інтерв’ю про своє життя в королівській родині і відверто розповісти, чому вони вирішили перестати бути частиною всього цього.

Джерела висловлюють припущення, що Маркл і Гаррі можуть дати інтерв’ю Опрі Вінфрі або Еллен Дедженерес. З чуток, Меган ще в січні вела переговори з популярними телеведучими.

“Коли вона була частиною королівської сім’ї, Меган навіть подумати не могла, щоб розповісти про своє особисте життя, але тепер вона – сама собі господиня”, – заявив інсайдер.

При цьому за свою відвертість знаменита пара планує отримати мільйон доларів: частково ці гроші підуть на благодійність і будуть витрачені на допомогу працівникам швидкої допомоги у цей важкий час пандемії коронавірусу.

Ці плани подружжя явно не схвалить королева Великобританії Єлизавета II. У 1995 році інтерв’ю принцеси Діани BBC поставило під загрозу імідж монархії, але молодший син леді Ді твердо має намір піти по її стопах.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар