“Він святий”: Ольга Фреймут повідомила про втрату близької людини

Шоу-бізнес

У Вербну неділю не стало духовного наставника телеведучої

Свято Вербної неділі, яке пройшло 12 квітня, не для всіх обернулося радістю. Відома українська телеведуча Ольга Фреймут розповіла про втрату близької людини, якої не стало в світлий день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: DZIDZIO – Молитва за Україну: слухайте потужний гімн з симфонічним оркестром

На своїй сторінці в Instagram зірка розмістила пост, де повідомила сумну новину. Справа в тому, що вчора пішов з життя духовний наставник Фреймут – отець Василь Репіньовський.

“Сьогодні, в світле свято Вербної неділі, пішов з життя мій духовний наставник, отець Василь Репіньовський. Мої душевні сили і принципи, наповнення і віра – це все від Нього. Перше причастя Злати, новосілля, великі і дрібні події мого життя – були з благословення отця Василя”, – повідомила Ольга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Фото, на якому ще все добре”: Ольга Фреймут зворушила ніжністю з чоловіком

Зірка зізналася, що в дитинстві хотіла потрапити в монастир і перед уроками відвідувала щоденні літургії. Однак отець Василь порадив майбутній телезірці служити Богу по-іншому: “Він бачив моє покликання. Завжди підтримував і молився… Він святий, я це знаю, тільки шкодую, що так і не встигла попрощатися. Неймовірні співчуття родині. Отче, як тепер цей світ буде без Вас?”, – написала Фреймут в соц мережі.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар