Жодного разу не виходила з дому: Надя Дорофєєва розповіла, чим займається на карантині

Uncategorized

Як співачка проводить час в домашній ізоляції

Солістка гурту “Время и Стекло” Надя Дорофєєва проводить карантин з чоловіком, в їхньому новому заміському будинку. Виконавиця займається спортом, вивчає англійську мову, приділяє час домашнім справам і, звичайно ж, творчості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли ніхто не дивиться: Дорофєєва і Дантес знялися у чуттєвій домашній фотосесії

Про це 29-річна знаменитість розповіла в своєму Instagram. Публікацію Надя супроводила домашнім знімком, на якому вона зображена біля басейну з книгою в руках.

“Я жодного разу не виходила з дому. І знаєте що – я звикла. У мене повне відчуття робочих днів, тільки з різницею в тому, що тепер все режимно, а в неділю – вихідний, раніше вихідних у мене не було”, – говорить співачка.

“Тепер моя робота виглядає по-іншому: 3 рази на тиждень спорт, 3 рази на тиждень англійська і купа всяких зйомок, в домашніх умовах! Готувати (виявляється вдома хочеться їсти постійно і часто не 2 рази, як раніше, а 3-4), а посуд … ооооо. Прибирати, не кожен день звичайно, але доводиться”, – поділилася Надя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Знаходили симптоми коронавіруса”: Надя Дорофєєва поділилася хроніками карантину

Не обходиться також і без творчості: запис нових пісень, зйомки роликів для соцмереж і YouTube, робочі дзвінки. Крім цього Дорофєєва регулярно телефонує мамі, друзям і дивиться фільми.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар