ЗМІ: принц Гаррі вважає своє життя в Лос-Анджелесі тяжким випробуванням

Шоу-бізнес

Життя герцогів Сассекських різко змінилося за останні місяці

З тих пір, як 35-річний принц Гаррі і 38-річна Меган Маркл вирішили звільнитися від королівських обов’язків, їх життя кардинально змінилося.

Герцоги Сассекські встигли спочатку пожити в Канаді, де їм довелося ховатися від настирливих папарацці, потім поверталися на деякий час до Великобританії, де далеко не всі члени королівської родини були їм раді. А ще, посеред пандемії коронавірусної інфекції, Меган і Гаррі довелося переїжджати до Лос-Анджелесу.

Для принца Гаррі останній місяць став особливо важким, розповідають інсайдери. Це пов’язано з хворобою батька – 71 річний принц Чарльз підхопив коронавірус. Герцог Сассекський також переживає за улюблену бабусю – в силу свого віку королеві Єлизаветі II абсолютно не можна хворіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Королеві не сподобається: Меган Маркл і принц Гаррі знайшли новий спосіб заробітку

А днями близька приятелька Гаррі Джейн Гудолл розповіла журналістам Radio Times про те, що нове життя в Лос-Анджелесі стало для нього тяжким випробуванням.

“Я не знаю, як буде надалі розвиватися його кар’єра. Але зараз йому дійсно непросто”, – розповіла Джейн.

Жінка зізналася, що через Меган Гаррі довелося не тільки покинути батьківщину, але і відмовитися навіть від деяких хобі. Наприклад, принц обожнював їздити на полювання зі своїм братом.

“Але тепер це для нього в минулому, адже Меган не підтримує такі розваги”, – пояснила Гудолл.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар