Скільки людей можуть заразитися коронавірусом повторно: вчені дали відповідь

Здоров'я

Вчені розповіли, скільки людей можуть заразитися на коронавірус знову

Коронавірус у світі діагностовано вже у більш ніж у 150 країнах. ВООЗ оголосила пандемію, яка загрожує смертністю у 4,5% населення. У зв’язку з цим вчені зробили несприятливий прогноз про те, що навіть якщо людина одужала від коронавірусної інфекції, вона може заразитися повторно з високою ймовірністю.

Як повідомляється, фахівці з Фуданьського університету в Китаї заявили, що у третини людей, що вилікувалися від COVID-19, в крові не спостерігається достатнього рівня антитіл. Це означає, що вони ризикують заразитися повторно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі розповіли, без яких засобів маска не захистить від коронавіруса

А вчені з Південної Кореї, своєю чергою, повідомили про 51 пацієнта, які повторно захворіли на коронавірус після отримання негативного результату на наявність його в організмі та виписки з лікарні.

Варто відзначити, що в США думають інакше: головний американський імунолог Ентоні Фаучі заявив, що з великою ймовірністю ті, хто перехворів на коронавірус можуть не боятися заразитися ним повторно.

“Наявні дані про коронавірусні інфекції дозволяють припустити, що антитіла до COVID-19 будуть зберігатися і захищати господаря протягом “розумного” періоду часу. Іншими словами, людина, яка перехворіла в лютому-березні, швидше за все, не захворіє в вересні-жовтні”, – вважає Фаучі.

Фото: РБК-Україна

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар