Прихована небезпека: топ-5 продуктів, які підвищують апетит

Здоров'я

Дієтологи радять бути обережними з наступними продуктами

1. Яблука

Незважаючи на відому фразу “одне яблуко в день допоможе уникнути походів до лікарів”, цей фрукт не такий простий. Солодкі яблука провокують сплеск інсуліну в крові, який, по суті, перетворює цукор в жир. Вони швидко засвоюються і викликають бажання знову перекусити.

2. Кукурудзяні пластівці

Прості вуглеводи в поєднанні з цукром викликають перепади рівня цукру в крові і провокують почуття голоду. Тому, при споживанні такого вуглеводного заряду вранці, коли рівень кортизолу – гормону, який підвищує вміст глюкози в крові вдвічі, – знаходиться на піку, організму складніше переробити цукор, що призводить до постійного відчуття голоду і бажанню з’їсти щось солоденьке.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-10 продуктів, які містять найбільше антиоксидантів

3. Дієтична кола

Позначка, що свідчить, що в напої немає цукру, – це зовсім не привід розслабитися. Штучні підсолоджувачі провокують підвищене почуття голоду, тому що в них немає натурального цукру і організм починає шукати його “на стороні”.

4. Макарони

Макарони, виготовлені з борошна вищого сорту, – це прості вуглеводи. Крім зайвих калорій в них немає нічого, так як в процесі переробки пшениця позбавляється всіх корисних елементів. Прості вуглеводи стрімко насичують, але так само стрімко повертають відчуття голоду. Віддавайте перевагу пасті з твердих сортів пшениці.

5. Чіпси і крекери

Снеки, особливо солоні, – найгірша ідея для перекусу. Крім того, що це знову ж таки прості вуглеводи, в них міститься велика кількість солі: в одній пачці чіпсів солі в середньому 0,7 грама при денній нормі для людини в 5 грамів. А сіль, в свою чергу, затримує рідину в організмі, що призводить до набряків і накопичення токсинів.

Фото: Getty Images

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар