Сергій Притула зізнався, що найпершим зробить після закінчення карантину

Шоу-бізнес

Український шоумен Сергій Притула розповів, як проводить карантин та чим займається під час вимушеного відпочинку. Також зірковий ведучий розкрив, що першим зробить, коли все налагодиться.

Як розповів Сергій Притула в інтерв’ю “Українській правді”, під час карантину він надолужує згаяний час. Зокрема, ведучий внормував свій режим дня та почав спати по 8, а не по 4 години на добу.

Попри велику кількість вільного часу, Притула не вважає карантин періодом, коли можна бити байдики:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Препарат для лікування коронавірусу викликав у дружини Тома Хенкса важкі побічні ефекти

“Кожен день є якісь справи, хоча й гастрольна діяльність “Вар’яти-шоу” вже місяць як відсутня повністю. Тим не менше, хлопці постійно пишуть нові матеріали, тому що ми розуміємо, що в якийсь прекрасний день карантин закінчиться, гастролі та зйомки відновляться. У нашому колективі я, крім посади очільника і конферансьє, ще маю обов’язки шеф-редактора. Я редагую матеріали, які хлопці пишуть, і вони мені їх регулярно постачають. Так само як і редакторська команда каналу вряди-годи закидає мені матеріали під зйомки тих проєктів, які зараз поставлені на паузу”, – ділиться Притула.

Крім цього, у Сергія з’явилась нагода добратись до тих справ, до яких раніше ніколи руки не доходили. Насамперед – це Youtube-канал, який ведучий останнім часом досить активно розвиває. Також Притула завів Telegram-канал, наповнення якого теж займає багато часу.

“Ну, і, звичайно, звільнилося багато часу для того, щоб проводити його з дітьми. І це те, що мене на карантині тішить найбільше, тому що попередній робочий графік не дозволяв мені так багато часу витрачати на сім’ю”, – зізнається шоумен.

Насамкінець Сергій додав, що після завершення карантину та спаду пандемії найперше він поїде до мами: “Це дуже важко перебувати за 500 кілометрів від мами. Ми спілкуємося, звичайно, кожного дня в телефонному режимі. Мама набирає у вайбері, говорить з онуками. Але, ну, по-перше, ти переживаєш, відверто кажучи. Слава Богу, що мама в мене максимально свідома громадянка… На щастя, мій брат у Тернополі, він приїжджає до мами, часом щось там підвезе, на паркан пакетик повісив, три метри дистанції з мамою переговорив і поїхав”.

“Як тільки карантинні обмеження буде знято, першим ділом я поїду до мами, а другим ділом я зберу “Вар’ятів” і розкажу, як ми будемо далі жити”, – підсумовує Притула.

За його словами, цей період є великим випробуванням та викликом для нього як для керівника, тож він постарається зробити так, щоб “Вар’яти” не відчули дискомфорту через те, що у них немає роботи.

“Я сказав, що я дуже хочу нагнути цю кризу. І я зараз роблю максимум для своїх людей, щоб можна було це зробити. Чого і раджу, і бажаю усім керівникам, які мають таку можливість, – не економити на людях і постаратися не звільняти”, – порекомендував Сергій Притула.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар