Скандал в мережі: комік Георгій Делієв закликав владу не закривати церкви на Великдень

Шоу-бізнес

Георгій Делієв впевнений, що COVID-19 не страшний

Цієї неділі, 19 квітня, православні відзначатимуть Воскресіння Христове. Але заради безпеки українців церкви планують закрити, щоб уникнути масового зараження коронавірусом. Більшість українських артистів закликають шанувальників залишатися вдома і не ризикувати здоров’ям, але знайшлися й ті, хто обурений закриттям храмів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна Джамала продає свої речі, щоб придбати спецодяг для медиків

Відомий український артист і комік Георгій Делієв опублікував на своїй сторінці в Facebook звернення до влади, чим викликав невдоволення з боку прихильників. Знаменитість попросив не закривати храми на Великдень, обґрунтовуючи це тим, що підхопити будь-який інший вірус можна завжди.

“Не перестаю дивуватися, наскільки глибоко люди можуть впадати в колективне божевілля. Боятися хвороби, але абсолютно не боятися своєї відповідальності перед Богом? Масове біснування особливо проявляється в період Страсного тижня. Ну якщо Віра слабка, варто хоча б включити мозок і логіку. Вже науково доведено тисячі разів, що саме страх хвороби і запрошує цю саму хворобу у власний організм. І зовсім не обов’язково, що саме коронований вірус. Швидше за все іншу болячку. Отже, оскільки так багато антихристиянських закликів закрити церкву Христову, не відвідувати церкву Христову, не здійснювати літургію та інших таїнств та інше. Я закликаю не закривати церкву Христову, відвідувати всі Богослужіння. Особисто я сповідався, причащався повним чином, не цурався церковних ритуалів. Намагався залишатися християнином, точно так же, як і в попередні роки”, – написав комік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Препарат для лікування коронавірусу викликав у дружини Тома Хенкса важкі побічні ефекти

Під публікацією підписники залишили ряд гнівних коментарів і не підтримали артиста. Вони не розуміють, навіщо обов’язково йти до церкви, щоб показати свою любов до Бога: “Жора, ти розумієш, що ти говориш?! Тебе ж слухають! За тобою підуть! Народ полине до церкви і все!!! Хто тоді зупинить епідемію? Батюшка? Хресний хід? Навіщо тоді карантин, навіщо нам всі ці заборони і обмеження, якщо через таких віруючих ми всі піддамося небезпеці”.

Фото: Facebook

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар