Лікарі назвали спосіб, як уникнути ускладнень при коронавірусній інфекції

Здоров'я

Медики із США повідомили, що необхідно робити, щоб знизити ризик ускладнення від коронавірусу

Вперше спалах захворювання коронавірусною інфекцією був зафіксований в китайському місті Ухань в грудні 2019 року. З Китаю вірус швидко поширився світом і станом на 16 квітня охопив вже практично всі країни.

Регулярні фізичні вправи можуть допомогти уникнути ускладнень на легені при коронавірусі нового типу. Про це розповів доктор медичних наук з Університету штату Вірджинія Чжен Ян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки людей можуть заразитися коронавірусом повторно: вчені дали відповідь

За словами експерта, фізичні навантаження здатні запобігти або зменшити тяжкість гострого респіраторного дистрес-синдрому – прояву дихальної недостатності, яка пов’язана з більшістю летальних випадків при коронавірусній інфекції.

Ян пояснив, що регулярні заняття спортом сприяють виробленню потужного антиоксиданту, який відомий як “позаклітинна супероксиддисмутаза” (EcSOD). Він захищає організм людини від шкідливих вільних радикалів і запобігає появі різних хвороб.

Лікар зауважив, що навіть одне тренування збільшує вироблення цього антиоксиданту. Тому фізичні вправи він назвав відмінним способом уникнути ускладнень при COVID-19.

“Регулярні фізичні вправи приносять набагато більше користі для здоров’я, ніж здається на перший погляд”, – додав медик.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар