“Нас змушують в це вірити”: принц Гаррі обурив британців заявою про коронавірус

Шоу-бізнес

Принц Гаррі обурив громадськість своєю заявою про пандемію коронавірусу в рідній країні. Герцог Сассекський заявив, що насправді все не так погано, як пишуть британські видання.

35-річний принц Гаррі, який зараз разом з дружиною Меган Маркл та їхнім сином Арчі проживають у США, підкреслив, що пишається поведінкою британців на карантині. Онук Єлизавети II відмітив, як непросто знаходитися в чотирьох стінах без упевненості в завтрашньому дні.

Принц Гаррі також висловив невдоволення по відношенню до преси. На його думку, та занадто “згущує фарби”. Герцог Сассекський заявив, що “все набагато краще, ніж нам розповідають деякі засоби масової інформації”.

Це висловлювання розсердило багатьох британців. “І яка ж у нього кваліфікація для таких заяв, не рахуючи того, що він залишив свою країну в таку важку годину”? – цитує Daily Mail професора Кароля Сикору. Він підкреслив, що ЗМІ в цей непростий час, навпаки, допомагають людям, інформуючи їх про те, що насправді відбувається. Професор упевнений, що тільки так можна змалювати справжню картину подій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вікторія Бекхем приревнувала чоловіка до зірки “Гри престолів” Емілії Кларк

Слова принца Гаррі не сподобалися і Надре Ахмед з Національної асоціації медичної допомоги. Вона відмітила, що член королівської сім’ї, який покинув Британію, не знає усіх обставин життя співвітчизників під час пандемії коронавірусу.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар