“Навіщо він туди пішов?”: Білик зробила відверте зізнання про президентство Зеленського

Шоу-бізнес

Українська співачка Ірина Білик висловила своє ставлення до президента України Володимира Зеленського.

Так, за словами артистки, вона вважає його дуже доброю і душевною людиною. Однак не розуміє, навіщо Зеленський пішов в президенти – адже це дуже складно і забирає багато часу. Про це вона повідомила в інтерв’ю виданню “Гордон”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ірина Білик розповіла, як ставиться до обраниці 20-річного сина

“Можу сказати те, що говорила сьогодні вранці моя мама: “Я коли бачу Володю, мені весь час його шкода. Ну чому він пішов туди? Це ж так складно – бути президентом!” Я скажу, що у мене приблизно ті ж думки. Чому? Тому що Володя дуже добра людина. Дуже душевна. Те, що талановитий – це взагалі не обговорюється. У нього є сім’я, діти, і виходить, що для них дуже мало залишається часу. Я впевнена, вся в його родина працює на цей імідж – дружина президента, діти президента. А тримати якийсь імідж – це дуже-дуже важко. Адже потрібно постійно все контролювати – кожне слово, у що ти одягнений, з ким спілкувався, що пишеш в смс та інше”, – сказала Білик.

Також вона додала, що незважаючи ні на що, їй хочеться побажати Зеленському “приємного людського життя”.

“Все життя президентів контролюється ще кимось ззовні й це дуже складно. Тому навіть їм хотілося би побажати приємного людського життя. І Володимиру Олександровичу бажаю того ж…”, – підсумувала Білик.

Фото: karavan.ua

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар