Де найбільше шансів “підчепити” коронавірус: Комаровський розкрив правду

Здоров'я

Доктор Комаровський повідомив, де найбільша ймовірність заразитися коронавірусом

З кожним днем інфекція поширюється з більшею силою і людей хвилює питання, в яких місцях ризик заразитися є найбільшим. На це питання дав відповідь відомий український педіатр – доктор Комаровський. Він повідомив, що найбільший ризик – це перебувати в тісному контакті з зараженим COVID-19.

За словами доктора, найбільш небезпечний шлях зараження – це знаходження із хворим в одній палаті. Саме тому медики заражаються від пацієнтів.

“На першому місці однозначно знаходиться лікарняна палата інтенсивної терапії — кілька хворих плюс потоки кисню. Якщо в ній сухе повітря, немає дуже інтенсивного провітрювання і невелика площа — це взагалі ідеальний спосіб зустрітися відразу з 10 дозами”, – сказано на сайті Комаровського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені встановили, коли інфікована коронавірусом людина є найбільш заразною

Приміщення з великою кількістю людей знаходиться на другому місці за небезпекою заразитися. Замкнутий простір представляє найбільшу небезпеку для здорової людини.

“Коронавірус нікуди йти не збирається. Він залишить нас у спокої тільки тоді, коли більшість з них зустрінеться і суспільство сформує колективний імунітет. Добитися цього за зиму й весну не вийде, але влітку обов’язково стане легше — відкриються вікна, відключиться опалення (нормалізується вологість), люди частіше будуть зустрічатися і більше часу проводити на свіжому повітрі, а не в приміщенні, нагріваються на сонці дверні ручки, збільшиться кількість ультрафіолету. Ми всі, врешті-решт, навчимося мити руки”, – підсумував лікар.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар