Не все так гладко: відносини Кеті Перрі та Орландо Блума зіпсувалися через вагітність співачки

Шоу-бізнес

Вагітність артистки негативно вплинула на зв’язок з коханим

Пандемія коронавірусу вводить у страх багатьох людей, що вже говорити про вразливих дівчат у положенні. Загальна паніка вплинула і на вагітну співачку Кеті Перрі, яка нещодавно повідомила стать майбутньої дитини – у зірки народиться дівчинка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Домашнє селфі: вагітна Кеті Перрі показала себе без макіяжу (фото)

За інформацією видання Mirror, вагітність під час спалахів коронавірусу засмучує відому артистку, а такий стан провокує сварки з коханим, голлівудським актором Орландом Блумом.

Зірка займається підготуваннями до пологів і переймається через нестабільну ситуацію у світі. Це нормально, адже ще одним приводом для смутку стало скасування весілля з майбутнім батьком дитини.

Варто відзначити, 35-річна Кеті Перрі вперше стане мамою, на відміну від Орландо, адже він вже виховує 9-річного сина Філіна від попереднього шлюбу з моделлю Мірандою Керр.

“З того часу, як Кеті завагітніла, у їх відносинах відбуваються злети і падіння. Їм важко сидіти у чотирьох стінах, і вони турбуються про збереження свого здоров’я”, – поділилися інсайдери.

Втім, попри всі розбіжності, пара насолоджується станом очікування перед народженням дитини. Всі проблеми вони вирішують разом і не забувають підтримувати один одного.

Фото: getty images, instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар