“Зовсім знахабніла!”: Вікторія Бекхем обурила британців своїм вчинком під час пандемії коронавірусу

Шоу-бізнес

Бізнесвумен жорстко розкритикували в мережі

46-річна бізнесвумен та колишня учасниця гурту “Spice Girls” Вікторія Бекхем скоротила персонал своєї однойменної компанії і скористалася держпідтримкою. Дії знаменитості викликали хвилю критики у британців.

Дизайнерка вирішила скористатися британською урядовою програмою підтримки компаній під час пандемії коронавірусу. За цією програмою, працівники організацій отримуватимуть 80% своєї зарплати. Однак навіть фінансова держдопомога не допомогла бренду Вікторії: дружина екс-футболіста Девіда Бекхема звільнила 30 співробітників.

“Це було важке рішення. Але воно необхідно для довгострокової стабільності і прибутковості компанії”, – повідомили представники Вікторії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вікторія Бекхем приревнувала чоловіка до зірки “Гри престолів” Емілії Кларк

Вчинок зірки, чиї статки оцінюються в 335 мільйонів фунтів, обурив багатьох британців. Вони відзначили, що гроші платників податків повинні допомагати дійсно нужденним, а аж ніяк не багатим знаменитостям. Деякі також пригадали Вікторії, що нещодавно вона і її чоловік Девід придбали розкішний пентхаус в Маямі за 20 мільйонів фунтів.

Британці обурюються і через те, що чоловік і жінка часто хизуються розкішним життям в соціальних мережах, але при цьому не хочуть платити співробітникам за рахунок власних коштів. “Жахливо розчарована Вікторією. Вона мультимільйонер, а бере гроші в уряду”, “У неї одна колекція сумок коштує 1,5 мільйона, а заплатити 30 працівникам вона не може. Ганьба!”, “Бекхем – розпещена багачка, яка змушує уряд платити її співробітникам, жах!”, “Просто немає слів, багаті зовсім знахабніли”, – написали в мережі розгнівані британці.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар