“Злата може змінити стать”: Ольга Фреймут заговорила про інтереси дочки-підлітка

Шоу-бізнес

В одному з інтерв’ю телеведуча заговорила про свою дочку-підлітка Злату Мітчелл

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут в інтерв’ю журналістці Наташі Влащенко на її YouTube-каналі заговорила про те, що вона до кінця не розуміє свою доньку-підлітка Злату Мітчелл. У дівчинки передові погляди на життя, вона виступає на захист афроамериканців, а також за право жінок робити аборти. Фреймут стверджує, що не здивується, якщо одного разу її донька вирішить змінити стать.

“Може, Злата навіть вирішить змінити свою стать – я не знаю. Може, у мене буде невістка, а не зять. Хто знає?.. Злата зараз образиться, що я таке кажу. До речі, у неї дуже багато залицяльників з хороших сімей, тому, думаю, Злата все-таки вийде заміж. Хоча вона категорично проти. Сподіваюся, що вона буде Златою, а не Златаном. Але навіть якщо буде Златаном, я любитиму її так само”, – розповідає Фреймут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Територія вже зайнята”: Ольга Фреймут заявила, що йде з телебачення

Телеведуча також зазначила, що буде до останнього відмовляти своїх дітей, якщо вони побажають змінити стать.

“Я б залишила це питання до того часу, коли дитина виросте і зможе сама ухвалювати такі рішення. Але, звичайно, я проти всіх цих операцій зі зміни статі – це смішно. Ну навіщо? Тобі Бог дав життя. Це нерозумно! А якщо дитина так зробила… Ну нехай, якщо вона щаслива. Це ж твоя дитина”, – говорить телеведуча.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар