“Маємо 4 різних сценарії”: Дженніфер Лопес і Алекс Родрігес розповіли про весілля на карантині

Шоу-бізнес

Знаменитості в квітні цього року повинні були стати чоловіком і дружиною

У березні 2019 року 44-річний бейсболіст Алекс Родрігес під час відпочинку на Багамах зробив пропозицію руки і серця 50-річній американській співачці та акторці Дженніфер Лопес. Весілля планувалося довго і ретельно. Зіркова пара хотіла запросити близько 300 гостей і витратити на торжество 3 мільйони доларів. Але пандемія коронавірусу зіпсувала плани закоханих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Зовсім знахабніла!”: Вікторія Бекхем обурила британців своїм вчинком під час пандемії коронавірусу

Через карантин розкішне весілля, яке мало відбутися в квітні цього року, перенесли на невизначений термін. Співачка не називає точних дат, оскільки планувати щось в епоху пандемії коронавірусу просто неможливо. При оптимістичному прогнозі, торжество відбудеться через кілька місяців.

“Ми маємо вже 3 або навіть 4 різних сценарії. Світ змінюється з неймовірною швидкістю. Зазвичай, коли ти плануєш рік – в плані робочого розкладу або фінансових витрат, останнє, про що ти думаєш – що все може впасти і намертво зупинитися, як, наприклад, зараз”, – розповів Алекс Родрігес.

В інтерв’ю Entertainment Weekly наречений Джей Ло підкреслив, що безглуздо чинити опір змінам. Головне зараз – залишатися вдома і запобігти поширенню коронавірусу. У Родрігеса є незвичайна ідея, як би могло пройти весілля. Наприклад, всі 300 гостей могли б просто не виходити зі своїх автомобілів, щоб не контактувати один з одним.

У свою чергу, Дженніфер Лопес задумалася над онлайн-весіллям. Вона хоче провести трансляцію одруження не де-небудь, а в TikTok. Співачка продовжує підкорювати соцмережу разом з нареченим. Наприклад, нещодавно закохані взяли участь в челленджі, де помінялися одягом під час танцю.

Фото: Instagram.com, Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар