Тодоренко позбавили звання “Жінка року” після скандальних висловлювань про домашнє насильство

Шоу-бізнес

Журнал Glamour позбавив співачку і телеведучу Регіну Тодоренко звання “Жінка року” після її скандальних висловлювань про домашнє насильство.

Про це йдеться в офіційному Instagram-акаунті видання.

“За 15 років, які ми з вами, ви дізналися наші цінності й розумієте, що ми уважно ставимося до вашої думки. Регіна Тодоренко більше не носить титул “Жінка року” Glamour. Будь-яке насильство, в тому числі булінг, неприпустимий. Дуже сподіваємося, що ви нас в цьому підтримуєте”, – заявила редакція журналу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Злата може змінити стать”: Ольга Фреймут заговорила про інтереси дочки-підлітка

Зазначимо: все почалось з того, що телеведуча невтішно відгукнулася про Агату Муценієце, яка пішла від Павла Прилучного після гучного скандалу. Потім вона висловилася про жертв домашнього насильства, порівнявши їх з психічно хворими людьми.

“Треба бути психічно хворою людиною, яка бере камеру і каже: “Боже, мій чоловік мене б’є!”. Твій чоловік тебе б’є, а чому, ти не замислювалася? А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив? Що ти зробила для того, щоб він тебе вдарив?”, – заявляла Тодоренко.

Після цього Регіна дала ще одне інтерв’ю журналу Glamour, де також була піднята тема домашнього насильства.

“Психологи довели, що жінці, до якої застосовано насильство, подобається бути жертвою. Вона хоче бути рятівницею: чоловік її побив, коли був п’яним, а вона йому зранку і розсіл принесе, і супчик. У випадку з сімейним насильством просто не потрібно вибирати такого чоловіка. І терпіти все 10 років не потрібно теж”, – говорила Тодоренко, викликавши ще більший шквал обурення в мережі.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар