Стильна штучка: Злата Огнєвіч похвалилася значною колекцією взуття (фото)

Леді

Співачка зізналася, що під час шопінгу її більше ваблять туфельки, ніж одяг

Злата Огнєвіч і на карантині знаходить, чим зайнятися – співачка стала більше спати і відпочивати, а у вільний час пише нові пісні і займається улюбленою музикою. Через це артистка навіть викликає невдоволення сусідів – адже вона живе не в приватному будинку, а співає і грає досить голосно. Виконавиця з жартом відзначала, що, напевно, сусіди її проклинають за це. На самоізоляції зірка нарешті знайшла час розібрати гардероб і похвалилася своєю вражаючою колекцією взуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Просто кайф”: Надя Дорофєєва підкорила шанувальників новим іміджем (фото)

Злата опублікувала яскравий кадр, на якому сидить на підлозі в джинсах і чорній майці, а навколо себе вона кругом розставила численні пари туфельок і босоніжок. В руках співачка тримає білі туфлі з червоною підошвою і задоволено посміхається на камеру.

Огнєвіч зізналася, що більше любить купувати взуття, ніж одяг, а ще завжди звертає увагу на взуття у чоловіків.

“Що Ви любите більше: взуття чи одяг? Коли потрапляю на шоппінг- мене вабить саме взуття, особливо- італійське, тому аутлети і просто маленькі корнери- улюблені місця, до яких можу завітати під час подорожей! А на цьому фото ще є взуття з Грузії, ось ті, що з пір‘ячком, або анімалістичним принтом. Зізнаюся, це – лише половина… Звичайно, моя колекція з‘явилася не в один рік і зараз я більш прискіпливо обираю, що буду носити/купувати. Але все одно взуття для мене має вкрай важливе значення і якщо Ви будете уважні, можна скласти ( частково ) мій психологічний портрет! Я завжди звертаю увагу на цей аксесуар, особливо- у чоловіків. А Ви?” – поділилася артистка.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар