...

20-річна Маша Кравець перевершила квартальну маму почуттям стилю: шкіряні шаровари і сорочка з люрексу (ФОТО)

Вибір редакції


Відома українська актриса й гумористка може позмагатись зі своєю донькою за звання головної модниці в родині. Нещодавно Маша Кравець заробила додатковий бал за мегастильний образ

Олена Кравець, відома українська гумористка та актриса, разом зі своїм коханим чоловіком має трьох дітей. Найстарша донька зіркового подружжя народилась, коли вони лише починали свою кар’єру. Маша зростала за лаштунками популярного шоу, постійно супроводжуючи своїх батьків на різні концерти та репетиції.

Очікувано дівчина виросла талановитою та творчою особистістю, яка у свої 20 років не втомлюється зачаровувати шанувальників стильними фотосесіями та неймовірними образами. Маша Кравець професійно займається танцями у стилі хіп-хоп, а захоплення дівчини відчувається в стилі одягу, якому вона надає перевагу.

Маша Кравець зачарувала новим образом, який продемонструвала на фото на даху
Маша Кравець зачарувала новим образом, який продемонструвала на фото на даху

Донька відомої української актриси завжди одягається у вільний та просторий одяг, який не сковує та не обмежує її рухів. Водночас вбрання Маші Кравець ніколи не виглядає безформним чи нудним – дівчина вміє створити зі, здавалося б, простих елементів неймовірні поєднання. Це донька Олени Кравець вкотре довела на нещодавно опублікованих фото.

На своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм Маша Кравець поділилась зі своїми шанувальниками свіжою підбіркою стильних кадрів. Дівчина зробила їх на даху одного з київських закладів. Юна блогерка була одягнута у шкіряні просторі штани, крій яких нагадував старі й добрі українські шаровари. Доповнила наряд зіркова донька білою легкою сорочкою, а взула чорні чоботи-козаки.

Маша Кравець показала стильний образ, в якому одягла шкіряні шаровари
Маша Кравець показала стильний образ, в якому одягла шкіряні шаровари
Донька Олени Кравець продовжує вражати відмінним почуттям стилю
Донька Олени Кравець продовжує вражати відмінним почуттям стилю

У коментарях до нової публікації підписники та друзі Маші Кравець буквально засипали її компліментами. Користувачі мережі звернули увагу на те, який чудовий вигляд дівчина має на фотографіях. Крім того, підписники зауважили, що їхньому захопленню донькою Олени Кравець буквально немає меж.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one + 4 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.