Лікарі назвали продукти, які не варто вживати в період пандемії

Здоров'я

Експерти назвали продукти, які знижують імунітет

Медики нагадують, що деякі продукти, які вживаються в період карантину, можуть завдати шкоди не лише фігурі, а й імунній системі людини. До чорного списку потрапили чотири продукти, від яких зараз краще відмовитися.

Так, на думку лікарів, кава є одним тих продуктів, які знижують захист організму під час пандемії і роблять людину менш стійкою до вірусів. Відзначається, що надмірне вживання кави може порушити роботу вилочкової залози, яка покликана захищати організм від різних інфекцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарі назвали 5 кращих продуктів для зміцнення легенів

Також до списку потрапили каші швидкого приготування і сухі сніданки мюслі. Від них слід відмовитися, тому що в них практично відсутні корисні речовини, а кількість вуглеводів просто зашкалює. Це призводить до того, що після розщеплення вони відкладаються у вигляді підшкірного жиру.

Крім того, під забороною алкогольні напої. Як відомо, зловживання алкоголем призводить до порушень в роботі печінки. А цей орган також виконує в організмі захисну функцію.

І останній продукт, за словами медиків, якого слід уникати під час самоізоляції – це цукор. Він міститься в газованих напоях і солодощах, а значить, потрібно знизити їх споживання. Цукор уповільнює роботу імунної системи і погіршує травлення.

Фото: Getty Images

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар