2023 – рік якої тварини? Правила прикрашання ялинки, вибору страв для новорічного столу та одягу на 31 грудня

Вибір редакції


Вважається, що тварини-тотеми впливають на те, якими подіями буде насичений рік, принесе він щастя чи ні, тому зараз поширене питання – 2023 рік якої тварини за східним гороскопом та які існують правила, як його зустрічати?

2023 – рік якої тварини?

За китайським календарем 2023 це рік Чорного Водяного Кролика, який вступить в силу з 22 січня. Ця тварина сама по собі дуже спритна і непередбачувана, таким буде і весь рік. Але в той же час є думка, що рік вийде спокійним, тому що кролики також дуже ласкаві і турбуються про своє потомство.

Саме таке співпадіння характеристик – Чорний і Водяний, трапляється раз на 60 років.

Як зустрічати 2023-ій рік Чорного Водяного Кролика
Як зустрічати 2023-ій рік Чорного Водяного Кролика

Як зустрічати рік Кролика

Ця тваринка дуже цінує домашній затишок, тому зустрічати рік Кролика найкраще в сімейному колі. Подарунки добре робити на тематику садівницства.

Про вибір одягу на 31 грудня 2022 року треба подумати заздалегідь. Домашній образ не має бути чудернацьким. Його основні риси – спокійні тони, зручність, затишок. Якщо плануєте святкувати Новий рік не вдома, астрологи рекомендують обирати образ в фіолетових відтінках.

Які страви готувати на рік Чорного Водяного Кролика

На святковому столі 2023 не повинно бути кролятини чи зайчатини, віддавайте перевагу овочевим і фруктовим стравам, більше зелені, яку люблять кролики. До новорічного меню можна додати рибу – сьомгу, оселедець, тунець.

2023 – рік якої тварини?
2023 – рік якої тварини?

Правила прикрашання ялинки на Новий рік 2023

Оселю і ялинку до Нового року 2023 треба прикрашати стримано. Кольори Чорного Водяного Кролика – це синій, блакитний і звісно чорний, а червоний краще не використовувати.

Ще один колір 2023 – фіолетовий. Це відтінок спокою, який утихомирює і приносить душевний затишок. Щоб він гарно і гармонійно вписався в інтер’єр, не переобтяжуйте з ним і використовуйте помірно.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 − ten =

Translate »