“Я готовий вбити вас!”: чоловік Тодоренко влаштував істерику через скандал навколо дружини

Шоу-бізнес

Скандал виник після того, як Регіна Тодоренко висловила особисту думку з приводу домашнього насильства

Чоловік Регіни Тодоренко Влад Топалов накинувся на своїх дописувачів з критикою після скандалу, що вибухнув навколо його дружини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Він колючий”: Наталя Могилевська розповіла, що заважає Дантесу досягнути успіху

Скандал виник після того, як Регіна Тодоренко висловила особисту думку з приводу насильства, зазначивши, що жінкам подобається відчувати себе жертвами в таких ситуаціях.

“А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив?”, – розлютила вона мережу своїм питанням.

За дружину заступився Топалов, який досить різко висловлювався на адресу підписників. Артист зізнався, що через потік критики Регіна позбулася всього того, до чого прагнула довгі роки: роботи, контрактів, грошей.

“Але я вас прощаю, — зазначив Влад. — Це не має значення, тому що в цей день, коли ви вилили стільки злості на мене, дружину, сина, з життя пішов Діма (друг Топалова, – ред.). Він робив дуже якісний продукт і не боявся втратити гроші. Було б круто, якщо б ви, включаючи мене, навчилися бути добрішими. Ви ненавидите мене, я ненавиджу вас. Ви готові вбити мене, я готовий вбити вас! Адже ви бажаєте мені і моєму синові згоріти у вогні, а йому всього рік і чотири місяці! Не треба бути такими злими. Хіба мій син заслужив такої ненависті від вас? Мені здається, ні”, – наводить слова Топалова “СтарХіт”.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар