Стало відомо, скільки коштів було зібрано під час суперфіналу “Голосу країни-10”

Шоу-бізнес

Під час ефіру було зібрано понад 600 тисяч гривень.

Супертехнологічний фінал ювілейного сезону “Голосу країни”, який відбувся 26 квітня, став благодійним. Усі вилучені кошти від голосування та продажу реклами під час випуску стали першим внеском у марафон “Ти не один” та підуть на підтримку українських медиків, які рятують життя хворих на COVID-19.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна Джамала продає свої речі, щоб придбати спецодяг для медиків

Стало відомо, що під час прямого ефіру було зібрано 627 407 гривень. На них буде придбано захисні костюми, респіратори та інше обладнання, якого зараз так не вистачає для захисту здоров’я лікарів

Усі кошти надійдуть Українській біржі благодійності, яка спільно з Громадською платформою РазомUA  організують придбання засобів для захисту лікарів.

Нагадаємо, що 3 травня о 21:00 на телеканалі “1+1” відбудеться благодійний музичний марафон “Ти не один” у форматі онлайн-концерту з зірками українського шоу-бізнесу.

Під час марафону буде зібрано кошти на придбання засобів індивідуального захисту для лікарів, які рятують життя хворим на COVID-19.

Під час онлайн-концерту заспівають Тіна Кароль, MOZGI, Оля Полякова, MONATIK, “Время и Стекло”, Анна Буткевич, The Hardkiss, Сергій Бабкін, Джамала, alyona alyona, NK, Наталя Могилевська, гурт KAZKA, Ніна та Антоніна Матвієнко, TAYANNA, Друга Ріка, LAUD, Леся Нікітюк, Макс Барських, Jerry Heil, Michelle Andrade, “БЕZ ОБМЕЖЕНЬ”.

Серед ведучих марафону – Лідія Таран та Марічка Падалко, Руслан Сенічкін та Людмила Барбір, Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс, Юрій Горбунов та Катерина Осадча, а також Дмитро Комаров.

Фото: прес-служба каналу 1+1

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар