“Намагаюся взяти себе в руки”: Кеті Перрі зізналася, що боїться народжувати під час пандемії

Леді

Вагітна співачка Кеті Перрі стала гостею американського телешоу American Idol на каналі FOX. У бесіді з ведучим передачі Райаном Сікрест вона зізналася, що назавжди запам’ятає, як чекала первістка під час пандемії.

35-річна артистка зазначила, що кожен день стикається з труднощами. Однак найголовніший страх у знаменитості викликають майбутні пологи – її первісток з’явиться на світ цього літа.

“Я схвильована, але намагаюся взяти себе в руки. Я думаю, все одно є безліч речей, за які я вдячна в ці дні. Мій коханий зараз поруч – і це те, про що я могла тільки мріяти”, – зазначила Перрі.

Раніше приятель зоряної пари згадував про те, що співачка перебуває у стресовому стані через пандемію, яка збіглася з термінами її вагітності. Однак вона намагається не показувати і триматися з останніх сил заради свого майбутнього малюка і коханого – Орландо Блума, який так само, як і обраниця, з нетерпінням чекає появи спадкоємиці.

“Кеті дуже сподівається, що до того часу, коли дитина народиться, ситуація з вірусом налагодиться. Вона намагається не переживати через пологи, але безумовно багато про це думає”, – цитує слова джерела Daily Mail.

Фото: Legion-media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар