Тарас Тополя назвав приголомшливу суму, яку “Антитіла” втратили через коронавірус

Шоу-бізнес

Музикантам довелося перенести на осінь близько 30 концертів

Фронтмен гурту “Антитіла” Тарас Тополя, який незабаром стане татом втретє, відвідав ефір програми “Свобода слова Савіка Шустера”, що вийшла на телеканалі “Україна” в п’ятницю, 1 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тарас Тополя розповів, чи буде присутнім на третіх пологах дружини

Музикант розповів про збитки колективу через коронавірус, а також зізнався, що не боїться пандемії і викликаної нею кризи.

Так, у студії програми Савіка Шустера Тарас Тополя сказав, що не переймається через кризу, викликану COVID-19.

“Я був дитиною в 90-і і пам’ятаю як це було під час кризи. Я не думаю що мені є привід висловлювати песимізм, адже життя рухається вперед”, – вважає він.

Водночас, музикант зазначив, що його команда зазнала збитків через скасовані концерти по Україні: “На момент введення карантину ми закінчували тур і я повернувся додому. Я кілька днів радів, що пауза трапилася. Але пауза затягнулася, і ми мусили перенести близько 30 концертів на осінь. Ми вже втратили майже мільйон гривень”.

Тарас Тополя додав, що український контент, який зараз втілюється в музиці і кіно, це важлива частина самоідентифікації українців, і що держава мусить підтримувати культуру, щоб у народу “був якір, за який потрібно зачепитися”.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар