Як тримати себе в формі під час карантину: поради дієтолога

Здоров'я

Фахівець розповіла, як не переїдати на самоізоляції

Дієвим способом для того, щоб менше їсти під час вимушеного карантину, може стати щоденник харчування. Про це розповіла дієтолог Варвара Зародіна.

Як пояснює лікар, коли людина оцінює те, що їсть, вона сприймає прийоми їжі більш критично. Тобто, іноді нам здається, що ми нічого не з’їли за день, але погладшали, пояснює Зародіна. Це не так, оскільки ведучи спеціальний щоденник ми побачимо, що протягом для ми “перехоплюємо” багато різних калорійних закусок.

“Добре запланувати графік їжі: що ви будете їсти на сніданок, обід і вечерю, а також, чим будете перекушувати між прийомами їжі. Це дисциплінує”, – розповіла Зародіна в інтерв’ю радіо Sputnik.

Крім того, фахівець радить прибрати із зони видимості солодке і відволіктися від їжі, зайнявши чимось руки. Наприклад, можна збирати пазли, в’язати або малювати.

Говорячи про коригування харчування експерт зазначає, що в даному випадку ворогом є цукор. Так, наприклад, дієтолог радить виключити дрібні перекуси, такі як горішки та сушки.

“З фруктів краще виключити кавун, банан і виноград, тому що там найвищий глікемічний індекс. А в цілому 2-3 фрукта в день цілком можна собі дозволити. Чай і каву краще пити без цукру”, – пояснює дієтолог.

Фото: pexels.com

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар