“Цього ніхто не знає”: Наталя Могилевська вперше розповіла про гучну сварку з Потапом

Шоу-бізнес

Співачка зізналася, чим її сильно образив продюсер

Наталя Могилевська вперше прийшла на відеоінтерв’ю для формату YouTube, і це стало її дебютом. У програмі “2POpodcast”, ведучими якої є Потап і учасник дуету “Время и Стекло”, Олексій “Позитив” Завгородний, співачка зробила особисті зізнання. Наприклад, артистка розсекретила гучну сварку з Потапом на одному з концертів “Ліги сміху”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Він колючий”: Наталя Могилевська розповіла, що заважає Дантесу досягнути успіху

Могилевська стала запрошеною гостею гумористичного шоу. Вона вирішила в кінці концерту виступити в серйозною промовою, але не врахувала формат і специфіку програми. Жартівливий коментар Потапа на адресу зірки вивів її з рівноваги.

“Я встала і якусь прощальну серйозну промову сказала. І на це Потап, тонко відчуваючи аудиторію, цілком природним чином відреагував підколкою. Ефір закінчився. Цього вже ніхто не бачив і ніхто не знає. Я підійшла до Потапа і розповіла все, що я думаю про нього, його пісні, продюсерську роботу. Не пішла на банкет, там улюблені друзі гуляли, всі пишуть: “Де ти?” А я через Потапа, через цю сварку не пішла. Я образилася. Прийшла додому, сіла й думаю: “Так, стоп! Якщо мене так ковбасить, значить у мене є якесь слабке місце”. І ця ніч була поворотною для мене”, – зізналася Наталія.

“Ти б чув, що вона мені говорила! Я так здивувався”, – згадав про інцидент Потап, звертаючись до Позитива.

Після цієї історії Наталя прийняла рішення стати одним з тренерів “Ліги сміху” і почала активно практикувати жарти і працювати над почуттям гумору.

“Я завжди реагувала на тебе з побоюванням через цей твій гумор. Тому що ти хрін його знає , як мавпа з гранатою – ти пульнешь, а я не буду знати, що робити, коли вона полетить мені в голову. Зараз я дуже вдячна тобі! Для мене гумор – пін-понг, легкий, приголомшливий жанр”, – зізналася співачка реперу.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар