Безпліддя і рік розлуки: Єфросиніна розповіла про сімейне життя з Хромаєвим

Шоу-бізнес

За словами української телеведучої Маші Єфросиніної, лікарі діагностували в неї безпліддя.

Українська телеведуча Маша Єфросиніна на початку травня святкує 19-ту річницю знайомства зі своїм чоловіком, бізнесменом Тимуром Хромаєвим. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

За словами Єфросиніної, після випадкового знайомства з майбутнім чоловіком на набережній Ялти у травні 2001 року вони розлучилися на три тижні, після чого їй першій довелося телефонувати новому знайомому.

“Перший і єдиний раз у житті я перша телефонувала чоловікові. На перше побачення він прийшов із другом”, – розповіла ведуча.

Єфросиніна зізналася, що вже коли була заміжньою за Хромаєвим, дізналася від медиків про своє безпліддя. Але діагноз виявився помилковим.

“Ми зачали Нану буквально за кілька днів після того, як лікарі повідомили, що я безплідна!” – повідомила вона.

За словами Єфросиніної, після дев’яти років сімейного життя їм із Хромаєвим довелося пережити розставання.

“Одного разу ми розлучилися на рік”, – заявила Єфросиніна.

Під час онлайн-гри з Олею Поляковою “Правда чи дія” Єфросиніна розповіла, що 2013 року вони з чоловіком вирішили розлучитися. На момент розставання подружжя вважало стосунки вичерпаними.

За рік Хромаєв і Єфросиніна відновили стосунки і почали жити разом. Нагадаємо, Маша Єфросиніна вийшла заміж за Тимура Хромаєва у 2003 році. У пари є дочка Нана, яка народилася 16 лютого 2004 року, і син Олександр. Він народився 25 серпня 2014-го.

Фото: instagram.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар